FB
Aktualności
Piwnica Jarosławna - O firmie
INFORMACJA DNIA:

Ważna informacja !

Piwnica Jarosławna ma nowego właściciela.

Bardzo sympatyczni ludzie, którzy poprowadzą sklep z pasją zachowując jego charakter.

Asortyment sklepu się nie zmieni, prawdopodobnie będzie rozszerzony o nowe produkty równie wysokiej jakości.

Będą nadal dostępne wędliny jarosławne.

My ze swojej strony, bardzo dziękujemy wszystkim naszym klientom, że przez te trzy lata docenialiście Państwo nasz wysiłek i produkty, które oferowaliśmy.

Nowym właścicielom życzymy powodzenia.

Prośba do klientów Piwnicy Jarosławnej, do których dołączamy.
Zadbajmy wspólnie, by to miejsce nadal funkcjonowało z powodzeniem w naszym mieście.

PIWNICA JAROSŁAWNA RUSZA PONOWNIE 01 09 2016r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

O Sklepie - Piwnica Jarosławna

    Czas biegnie szybko. Zanim się spostrzegliśmy, minął pierwszy rok naszej działalności. Był to rok dla nas bardzo pracowity. Dzięki temu Piwnica Jarosławna znalazła uznanie u sporej grupy klientów. Fakt ten nas bardzo cieszy i upewnia w przekonaniu że taki sklep w Wałbrzychu jest bardzo potrzebny. Chcieliśmy podziękować Państwu - wszystkim naszym Klientom. Bez Państwa pomocy nie udałoby nam się tak wiele osiągnąć w tak krótkim czasie. To Państwo wskazaliście nam kierunek rozwoju naszego sklepu oraz przez cały czas pokazujecie jaki asortyment powinien być na naszych sklepowych półkach w ciągłej sprzedaży.


    Poprzez wybory jakie dokonywaliście podczas zakupów w naszym sklepie wyodrębniliśmy 4 grupy towarów cieszących się u Was największym zainteresowaniem.


Grupy towarów cieszące się Waszym uznaniem to:


Na jakość i stabilność dostaw tych produktów stawiamy szczególny nacisk.

Budynek sklepu - Piwnica Jarosławna

 

    Piwnica Jarosławna to miejsce gdzie kupisz produkty spożywcze pochodzące z zagrody, pola, sadu i lasu. Piwnica Jarosławna korzysta z tego co daje nam natura i jest pozbawione chemicznych konserwantów, ulepszaczy, wypełniaczy i innych dziwnych dodatków. Każdy z oferowanych produktów wytwarzany jest starymi metodami oraz konserwowany w sposób naturalny, substancjami używanymi do tego celu od wieków. Stanowi to gwarancję smaku i świeżości sprzedawanej u nas żywności.

 

    Piwnica Jarosławna to również nastrojowe piwniczne pomieszczenie gdzie przed dokonaniem zakupu skosztujesz produktu i osobiście przekonasz się o jego walorach.

 

    Piwnica Jarosławna to jedyne tego typu miejsce w Wałbrzychu i okolicach gdzie poznasz magię smaku, gdzie kupisz ciepłe wędliny prosto z przysklepowej wędzarni opalanej drewnem owocowym. Najlepiej sprawdzić to osobiście.

 

Piwnica Jarosławna serdecznie zaprasza:

  • od poniedziałku do piątku - od godziny 10.00 do 18.00,
  • w soboty - od godziny 9.00 do 14.30,
  • w niedziele - nieczynne

 

Zapraszamy!   Sklep Piwnica Jarosławna, Wałbrzych, ul. Topolowa 25a.

 

UWAGA!     WJAZD NA PARKING SKLEPU OD UL. DŁUGIEJ